keyvisual



Home
Paardencentrum
Agenda/ Nieuws
Diploma rijden
Lesindeling 2019
Fotoalbum
Formulier Aanmelding
Pensionstalling
Rusthuis
Huisregels
Menbewijs
Lessen en verhuur
Contact
 Privacy beleid

 

25 mei DIPLOMA rijden

 

Een feestelijke dag waarop je mag laten zien wat je hebt geleerd op de paardrijles.

Alle opgave gaat via de instructrices! Heb je vragen of wil je je graag opgeven ...doe dit tijdens je les!

 

Diploma rijden bestaat uit het rijden van een proef en theorie.

Alle informatie voor elk diploma staat hieronder.

 

A proef diplomarijden Heegswal (1).doc
Download 

 

Theorie diploma A Heegswal (1).doc
Download

 .............................................................

B proef diplomarijden Heegswal (1).doc
Download 

 

 

Theorie diploma B Heegswal (2).doc
Download

 

 ..................................................................

 

B+ proef diploma rijden Heegswal (1).doc
Download

 

Theorie diploma B+ Heegswal (1).doc
Download

..................................................................

  

C proefje diploma rijden Heegswal.doc
Download

 

Theorie diploma C.doc
Download

 

 

Startlijst diplomarijden 25 mei 2019


Wees optijd voor je proef én theorie! Kijk goed in welke groep je zit, en wanneer je theorie hebt. Diploma gehaald indien je proefje én je theorie examen gehaald is met een voldoende.


08:30u GROEP 1 - Proefje  


Let op!     08:30u GROEP 2 THEORIE


1. Jayden Postema                        Ramona        B                    
2. Florien Smit                               Benz               B
3. Jente Spa                                    Prinsesje       B
4. Ronja Hofman                           Ramona        B
5. Nathalie vd Ploeg                      Benz               B        
6. Noortje Bos                                Castor            B
7. Henrike Geertsema                  Dusty             B
8. Anouk de Vries                          Coco              B
9. Annelin Viet                               Castor            B
10. Suzanne Zwarts                      Dusty             B


09:30u GROEP 2 – Proefje

                                                      

Let op ! 09.30 GROEP 1 Theorie

1. Evalin van Os                              ..                     B                   
2. Eva de Haan                               Castor            B
3. Sennah Muilwijk                       Lucky             B
4. Yara Reuter                                Tibby             C
5. Jasmijn Rijploeg                        Castor            B
6. Danique Huijzer                        Noura            C
7. Marlies Vos                                Willy              C
8. Maureen ter Harkel                 Lilly                 C
9. Suzanne Uil                                Coco              C
10. Silke Knook                              Ariel               C


10:30u GROEP 3 – Proefje    

                                                                                                                             10:30u GROEP 3 THEORIE ZODRA KLAAR MET DE PROEF
1. Luna Muntinga                          Lilly                 C                      
2. Romy Schollema                       Adina             C                     
3. Daniek Bos                                 Ariel               B+                   
4. Ilse Tuntelder                            Ramona        B+
5. Melody Nagtegaal                    Jennifer         B+
6. Senna Muntinga                       Coco              B+
7. Benthe Verstraete                    Ramona        A
8. Sil Vogel                                     Castor            A
9. Ilze Vermanen                          Coco              A
10. Brigitte Vosjan                        Lilly                 A
11. Maud Dijkema                        Jeltje              A
12. Fleur Paping                           Coco              A        
           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top
Paardencentrum "Op de Heegswal". | info@paardencentrumopdeheegswal.nl