keyvisual



Home
Paardencentrum
Agenda/ Nieuws
Wedstrijd 9 november
Nieuwe pagina
Lesindeling 2019/20
Fotoalbum
Formulier Aanmelding
Pensionstalling
Rusthuis
Huisregels
Menbewijs
Lessen en verhuur
Contact
 Privacy beleid

 Dressuurwedstrijd  9 november

 Om de dag zo goed mogelijk te laten verlopen, vragen we jullie het volgende:

  • Betaal vóór je de proef rijdt zodat we weten dat je aanwezig bent! Inschrijfgeld  € 7,-
  • Wees op tijd ! Te laat is niet starten!
  • Tijden zijn RICHTTIJDEN! Dit kan dus altijd afwijken.   Houd er rekening mee dat je nog even moet inrijden, misschien nog moet   opzadelen etc....
  •  Ruim ALTIJD je rommel op: mest van je pony, borstels, zadel/hoofdstel etc.
  •  Neem je goede humeur mee!   

    Alle proeven te vinden op

    http://www.dressuurproeven.nl/

      • De te rijden proeven :
          • Proef 85 stap en draf.  BB& impuls
          • BB proef 1   BB& impuls
          • B proef5       Basis sport
          • L1 proef 9    Basis sport       
          • L2 proef 11, M1 proef 17.  Basis sport.

 

Ochtendprogramma start om 09.00 ! Zorg dat je op tijd bent !

09:00 B Proef 5

 

Marloes Heerema            Etwan 

Sharen Olthof                   Rondo’s Brooklyn 

Romy Schollema              Hiske 

Daniek Bos                        Etwan 

Petra Bennink                Oberon

Camille Lecomte              Benz 

Melissa van Kampen       Casablanca S. 

Cybelle v/d Klok               Lilly 

Maureen Hut                    Laila 

 

10.00 L1 Proef 9 

Jolien Kerkstra                  Oregon 

Rosa Elzes                          Ariel 

Larissa Terpstra                Ramona 

Maureen ter Harkel         Hiske 

Suzanne Uil                       Coco 

Yara Reuter                       Alice 

Lydia Scholte                     Ariel 

Nicole Bos                          Corlando 

Jolein Huijzer                    Noura 

Luna Muntinga                 Alice 

Nicole Bos                          Defender 

Monique Kamminga        Etwan

 

11.15 BB proef 1 

Brigitte Vosjan                  Alice

Benthe Verstraete             Hiske 

Jente Spa                            Prinsesje 

Marjolein Uil                      Castor 

Nathalie v/d Ploeg            Lilly 

Florien Smit                       Ramona 

Ilse Tuntelder                    Laila 

Malou Stoop                      Ramona 

Denise Brouwers              Hiske  

Marwin Veldman             Castor 

 

PRIJSUITREIKING OCHTEND PROGRAMMA.  

 

Middagprogramma start om 12.45 ! Zorg dat je op tijd bent !

 

12.45

Jayden Postema             Alice B proef 5 (Groep 2)

Danique Huijzer            Noura B proef 5 ( groep 1)

 

13.00 Proef 85 Stap en Draf 

Wende Donderwinkel     Ramona

Merit Veldman                 Castor 

Fleur Paping                      Coco 

Ilze Vermanen                  Alice 

Sil Vogel                             Castor 

Caithlynn Schluter           Ramona 

Marith Rixsten                 Coco 

 

 13.45 B proef 5 groep 1

Ronja Hofman                  Alice

Marlies Vos                       Whitly/Coco 

Hanneke Sterenberg       Alice 

Noortje Bos                      Corlando 

Melody Nagtegaal           Lilly 

Silke Knook                      Dusty 

Senna Muntinga              Coco  

 

14.45  B proef 5 groep 2 

Marit Haan                       Coco 

Maud Dijkema                 Jeltje 

Annelin Viet                       Benz 

Evalin van Os                     Alice 

Jasmijn Rijploeg               Dusty 

Shanae Doornbos             Lilly 

Eva de Haan                      Alice 

Sennah Muilwijk              Lucky  

 

15.30 Proef L2 proef 11!!!!   / M1 en 2 

Iris Knook                          Dusty 

Rosalie Huijzer                 Shakira 

Lisanne v/d Knaap           Vardau 

Anneli Bos M1                   Defender 

Erica Baar   M2                 Dinthe  

 

PRIJSUITREIKING MIDDAGPROGRAMMA

EN UITREIKING HERFSTBOKAAL !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top
Paardencentrum "Op de Heegswal". | info@paardencentrumopdeheegswal.nl